Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Łódzkie - Łódź - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Łódzkie / Łódź / Motoryzacja / Samochody osobowe
 


Naprawa regeneracja wtryskiwaczy common rail

   

   
Wiecej na stronie www.wtryskiwacz.com tel.601856277
Posiadamy wysokospecjalistyczne urzadzenia m.in. BOSCH EPS 200A, które jako jedyne dostepne na rynku symuluje prace silnika na wszystkich obciazeniach i umozliwia zbadanie prawidlowej pracy wtryskiwacza.
Weryfikacja i naprawa (regeneracja) wtryskiwacza Common Rail, Bosch, Delphi polega na:- czyszczeniu wszystkich elementów wtryskiwacza metoda ultradzwiekowa
- wymianie uszczelnien wewnetrznych na nowe, oryginalne czesci Bosch, Delphi
- montazu czesci i podzespolów wtryskiwacza z uzyciem specjalistycznych narzedzi i technologii Bosch
- w razie potrzeby wymianie innych zuzytych elementów wtryskiwacza
- ewentualnej regulacji odpowiednich dawek wtryskowych
- przeprowadzeniu testu komputerowego po naprawie z wydrukiem wartosci zadanych i rzeczywistych na urzadzeniu BOSCH EPS-200A
- przeprowadzeniu wysokocisnieniowego testu szczelnosci z pomiarem przelewu bez wysterowania wtryskiwacza
- pomiarze dawki wtryskowej i przelewu przy pelnym obciazeniu
- pomiarze dawki wtryskowej przy czesciowym obciazeniu
- pomiarze dawki wtryskowej na biegu jalowym
- pomiarze dawki pilotazowej
- kodowaniu wtryskiwacza i nadaniu nowego kodu IMA
- przeprowadzeniu dodatkowego testu rozpylania wtryskiwacza na urzadzeniu Zapp Diesel Tech


II.Posiadamy specjalistyczne urzadzenie Zapp Diesel Tech pozwalajace wykonac czyszczenie i testowanie wtryskiwacza Common Rail Bosch, Delphi, Denso, Siemens lub 1-, 2– sprezynowego i stopniowego (wtryskiwacze Diesla kazdego producenta, takze piezoelektryczne) polegajace na:- czyszczeniu zewnetrznym metoda ultradzwiekowa (z zabezpieczeniem przed kawitacja)
- czyszczeniu wewnetrznym wysokocisnieniowym z uzyciem goracego detergentu (80°C) z wysterowaniem wtryskiwacza, usuwajace rozkruszone zabrudzenia pozostale po czyszczeniu ultradzwiekowym i ciezkie do usuniecia osady
- przeprowadzeniu testu na urzadzeniu Zapp Diesel Tech
- przeprowadzeniu testu rozpylania
- przeprowadzeniu porównawczego testu dawek wtryskowych i przelewów (Common Rail)
- przeprowadzeniu testu cisnienia otwarcia (mechaniczne)
- pomiarze obwodu elektrycznego wtryskiwacza

Usluga czyszczenia wraz z testowaniem jest dedykowana dla wtryskiwaczy, które sa nienaprawialne z racji braku technologii i czesci zamiennych. Sa to glównie wtryskiwacze Common Rail Denso, Common Rail Siemens oraz wtryskiwacze piezoelektryczne Common Rail Bosch (niektóre samochody po 2005 roku). Wszystkie pozostale wtryskiwacze znacznie korzystniej jest poddac kompleksowej weryfikacji i naprawie, która zawiera m.in. mycie, jak i testowanie.


III.Poza naprawa wtryskiwaczy wykonujemy, takze ekspertyzy dotyczace uszkodzen wtryskiwaczy Common Rail.
Usluga ta jest szczególnie atrakcyjna dla serwisów autoryzowanych borykajacych sie z problemem wymiany wtryskiwaczy lub pompowtryskiwaczy w okresie gwarancyjnym pojazdu bez pewnosci czy powodem uszkodzenia byla wada fabryczna czesci, paliwo o niskiej jakosci czy uszkodzenie innego elementu silnika, które wplynelo na utrate parametrów pracy wtryskiwaczy. Zapraszamy, takze do ekspertyz w okresie pogwarancyjnym. Ocena stanu wtryskiwacza sklada sie z dwóch czesci: przed oraz po jego demontazu na czesci pierwsze. Wykonujemy serie zdjec mikroskopowych zaawansowanym mikroskopem cyfrowym ze specjalistycznym oswietlaczem swiatlowodowym. Zdjecia przedstawiaja ilosc, rodzaj oraz przyczyne uszkodzen i sa dodatkiem do pisma stanowiacego podstawe ekspertyzy.


IV.Na naprawione wtryskiwacze udzielamy rocznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów!!!
Gwarancja dotyczy wszystkich typów wtryskiwaczy, jakie regenerujemy. Protokól z parametrami pracy wtryskiwacza po naprawie jest jednoczesnie karta gwarancyjna i dowodem jego sprawnosci. Wszystkie protokoly generowane sa automatycznie przez stól probierczy firmy Bosch i sa poparte specjalistyczna baza danych.


V.DLA WARSZTATÓW SAMOCHODOWYCH I DUZYCH FIRM TRANSPORTOWYCH UDZIELAMY DO 30% RABATU NA WSZYSTKIE USLUGI ZWIAZANE Z NAPRAWA, CZYSZCZENIEM I TESTOWANIEM WTRYSKIWACZY – KOSZT NAPRAWY 1 SZTUKI - 150 PLN BRUTTO.


   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons

<-- | | Wyświetleń: 3412 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: naprawa - regeneracja - wtryskiwaczy - common

   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności